توضیحات

Topaz Photo AI ، از خانواده نرم افزارهای Topaz میباشد. این نرم افزار برای بهبود بخشیدن ، حذف نویز و افزایش وضوح عکس های شما با فن آوری دیپ فیوژن AI است که کیفیت تصویر شما را بالا می برد تا بتوانید روی بخش خلاقانه عکاسی تمرکز کنید. هوش مصنوعی در برخی چیزها خوب است اما در برخی دیگر بد. می تواند جمله بنویسد اما نمی تواند داستان بگوید، و می تواند آهنگ توصیه کند اما نمی تواند موسیقی بسازد. اما از همه مهم تر هوش مصنوعی در بهبود کیفیت تصویر فوق العاده خوب است، اما در دانستن اینکه با آن چه کار کنیم بد است. هوش مصنوعی هرگز خلاقیت انسان را تقلید نخواهد کرد، بنابراین همچنان وظیفه شما فراهم کردن تصویر است. اما درست مانند یک لنز شارپ تر یا دوربینی بهتر، هوش مصنوعی Topaz Photo به شما این قدرت را می دهد تا تصاویری خلق کنید که با ابزارهای قدیمی امکان پذیر نیست. ماژول حذف نویز Topaz Photo AI  پس از یادگیری از میلیون ها تصویر، در واقع می تواند محتوای تصویر شما را درک کند. این سیستم می تواند تفاوت بین جزئیات تصویر واقعی و نویز را با سطح دقت بالایی تعیین کند.

البته همه تصاویر شما نویز نخواهند داشت و برای آن هایی که نویز دارند، Topaz Photo AI بهترین نتایج ممکن را به شما خواهد داد. به طور معمول، بزرگ نمایی یک تصویر با کیفیت پایین فقط شما را به یک تصویر با کیفیت پایینتر می رساند. Topaz Photo AI متفاوت است. هنگام بزرگ نمایی، جزئیات واقعی را از میلیون ها تصویر مشابه به یاد می آورد و به طور طبیعی پیکسل های از دست رفته را براساس آن پر می کند. زمانی که سوژه شما تار است، همیشه نمی توانید یک عکس را دوباره بگیرید. گاهی اوقات حتی تا زمانی که عکس های خود را در کامپیوتر مرور نکنید، نمی فهمید. به جای افزایش مصنوعی کنتراست لبه ها مانند شارپ کردن سنتی، ماژول Sharpen AI به طور طبیعی علت های اصلی تاری (لرزش دوربین، تاری حرکتی، عدم فوکوس)را معکوس می کند تا نتایج طبیعی تری ایجاد شود.

امکانات و ویژگی های برنامه Topaz Photo AI :

  • ایجاد تصاویر شارپ و واضح بدون نویز
  • در نور کم عکس بگیرید با شارپترین نتایج
  • اصلاح نویز زیاد و فوکوس نرم
  • افزایش وضوح تصویر با جزئیات واقعی
  • تنظیمات کیفیت تصویر
  • بازیابی چهره ها

سیستم مورد نیاز

Operating System

Windows OS 10, 11 (64 bit)

CPU

Intel 2nd Generation i5 (released 2011) and later, with AVX
OR
AMD CPU (released 2011) and later, with AVX

RAM

12GB (16GB and higher is recommended)

GPU

DirectX 12 compatible
NVIDIA GTX 900 or higher, 4GB VRAM (6GB or more for optimum performance)
OR
AMD Radeon 400 or higher, 4GB VRAM (6GB or more for optimum performance)
OR
Intel UHD 600 Graphics or higher, 12GB system memory (RAM)

تصاویر

Topaz Photo AI

راهنمای نصب

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

! نسخه RePack شامل تمامی مدل ها میباشد و نیازی به نصب مدل ها به صورت آنلاین ندارد. همچنین این نسخه قابلیت اجرا به صورت Portable با فعال بودن همه مدل ها را دارد.

نسخه‌ی 1.4.1 RePack در تاریخ 24 تیر 1402 در ویندوز 10 ویرایش 64 بیتی نصب و با موفقیت فعال شده است.

لینک دانلود

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *